Elu

Sel aastal vaadatakse sügiseste telesaadete kogu ajakava

Koos kukkumisega tuleb hubased kampsunid , lehtede vahetamine ja soojad ja vürtsikad küünlalõhnad . Kuid hooaja määravad ära ka kõik suurepärased telesaated, mis tulevad tagasi. NCIS , Tantsud tähtedega , Maskeeritud laulja , Kuulsuste perekonna vaen - saate neid kõiki vaadata, kui oma lemmikut rüüpate sügiskokteil ja närib edasi kõrvitsamaitselised suupisted .

Veendumaks, et te ei jätaks oma käimasolevaid programme (või mõnda uut esietenduvat saadet, näiteks Ropprikas ja Rapsitud ), oleme kokku pannud loetelu kõigist järgmise paari kuu jooksul eetris olnud teleritest. Ehkki näete, et koronaviiruse pandeemia on mõjutanud mõnda saate filmimise ajakava ( Need oleme meie näiteks alustab oma uut hooaega septembri asemel oktoobris), terve sügise on hõivatud veel palju sarju. Niisiis, pange tähele allolevat loendit ja valmistuge helistama kaugjuhtimispuldile!

Kõik kellaajad on idapoole standardaega (EST).

* Tähistab uut sarja või taaselustavat debüüti.

Septembrini

Neljapäev, 10. september

* Julie ja fantoomid (Netflix, 03:01)

Kingitus (Netflix, 03:01)

Jalgpalliöö Ameerikas (NBC, kell 19.30)

Pühapäeva õhtu jalgpall (NBC, kell 20.15)

Reedel, 11. septembril

* Hertsoginna (Netflix, 03:01)

Pereäri (Netflix, 03:01)

Pokémoni teekonnad (Netflix, 03:01)

Laupäev, 12. september

* Ranniku eliit (HBO, kell 20)

48 tundi (CBS, kell 22)

Pühapäev, 13. september

Jalgpalliöö Ameerikas (ajapilu esietendus, NBC, kell 20.15)

Meie koomikspresident (Showtime, 20.30)

Esmaspäev, 14. september

Esmaspäeva õhtu jalgpall (ESPN, 19.10)

Tantsud tähtedega (ABC, 20.00)

* Kolmas päev (HBO, kell 21)

* Oleme kes me oleme (HBO, kell 22)

Teisipäev, 15. september

Taco kroonikad (Netflix, 03:01)

Kolmapäev, 16. september

Beebi (Netflix, 03:01)

mis poes on jõulude päev avatud

* Challenger: viimane lend (Netflix, 03:01)

Kurjategija: Suurbritannia (Netflix, 03:01)

Liha sööja (Netflix, 03:01)

Märgid (Netflix, 03:01)

* Laula edasi! (Netflix, 03:01)

Kantrimuusikaakadeemia 55. aastaauhind (CBS, kell 20)

Neljapäev, 17. september

* Lahkumine (Paabulind, 03:01)

* Draakoni dogma (Netflix, 03:01)

kõige paremini hinnatud kõige laetavamad pesumasinad

Viimane sõna (Netflix, 03:01)

Pidades sammu kardashianidega (E!, 20.00)

Neljapäeva õhtu jalgpall ( NFL-i võrk, kell 20.20)

Reedel, 18. septembril

Pen15 (Hulu, 03:01)

* Jurassic World: kriidiaegne laager (Netflix, 03:01)

* Ameerika grillide showdown (Netflix, 03:01)

* Rebenenud (Netflix, 03:01)

* Pikk tee üles (Apple TV +, 03:01)

* Saamine (Disney +, 03.01)

* Maailma kõige naljakamad loomad (CW, 21.00)

Pühapäev, 20. september

72. Emmy auhind (ABC, 20.00)

Esmaspäev, 21. september

Esmaspäeva õhtu jalgpall (ajapilu esietendus, ESPN, kell 20.15)

*Ropprikas (Rebane, kell 21)

Teisipäev, 22. september

Jack Whitehall: Reisib minu isaga (Netflix, 03:01)

Neljapäev, 24. september

Kuulsuste perekonna vaen (ABC, 20.00)

Vajutage oma õnne (ABC, kell 21)

Mängu mäng (ABC, kell 22)

Reedel, 25. septembril

* Fernando (Amazon, 03:01)

* Disney loomariigi maagia (Disney +, 03.01)

* Kooliõe toimikud (Netflix, 03:01)

* Riik-ish (Netflix, 03:01)

* Tossupead (Netflix, 03:01)

* Teheran (Apple TV +, 03:01)

Dateline (NBC, kell 22)

Pühapäev, 27. september

Simpsonid (Rebane, 20.00)

iHeartRadio muusikafestivali õhtu 1 (CW, 20.00)

Õnnista Hartsi (Rebane, 20.30)

Bobi burgerid (Rebane, kell 21)

Perepoiss (Rebane, 21.30)

Esmaspäev, 28. september

* Kelle häälte arv on seletatav (Netflix, 03:01)

* Nõrgim lüli (NBC, kell 22)

Teisipäev, 29. september

* iHeartRadio muusikafestivali õhtu 2 (CW, 20.00)

Esimene presidendiväitlus (ABC, CBS, NBC, FOX, kell 21)

Kolmapäev, 30. september

Koroner: tuli (CW, 21.00)

Oktoobril

Neljapäev, 1. oktoober

* Ühendamine (NBC, 20.30)

Reedel, 2. oktoobril

* Monsterland (Hulu, 03:01)

Pühapäev, 4. oktoober

Pandora (CW, 20.00)

kuidas ise nüri juukselõikust lõigata

* Hea isand lind (Showtime, kell 21)

* Komöödiapood (Showtime, kell 22)

* Kõndivad surnud: maailm taga (AMC, kell 22)

Esmaspäev, 5. oktoober

* Hingesugulased (AMC, kell 22)

Teisipäev, 6. oktoober

* Soo asi (CW, 20.00)

Elleni mängude mäng (NBC, kell 20)

* Järgmine (Rebane, kell 21)

Kolmapäev, 7. oktoober

* Vereraamatud (Hulu, 03:01)

* Kuradid (CW, 20.00)

Koroner (CW, 21.00)

Neljapäev, 8. oktoober

Üleloomulik (CW, 20.00)

Eelpost (CW, 21.00)

Reedel, 9. oktoobril

* BLY mõisa kummitamine (Netflix, 03:01)

Laupäev, 10. oktoober

AMC visioonid: Eli Rothi õuduste ajalugu (AMC, kell 22)

Pühapäev, 11. oktoober

Karda kõndivaid surnuid (AMC, kell 21)

Teisipäev, 13. oktoober

Poissmees (ABC, 20.00)

Räägi mulle lugu (CW, 21.00)

Kolmapäev, 14. oktoober

2020 CMT muusikaauhinnad (CMT, 20.00)

Neljapäev, 15. oktoober

Teine presidendiväitlus (ABC, CBS, NBC, FOX, kell 21)

Reedel, 16. oktoobril

* Helstrom (Hulu, 03:01)

Hai paak (ABC, 20.00)

Pühapäev, 18. oktoober

Ameerika naljakamad koduvideod (ABC, kell 19)

* Supermarketi pühkimine (ABC, 20.00)

Kes tahab saada miljonäriks (ABC, kell 21)

Kaardi haid (ABC, kell 22)

milline veekindel ripsmetušš sobib kõige paremini

Esmaspäev, 19. oktoober

Lahendamata mõistatus 1. hooaeg, 2. köide (Netflix, 03:01)

Hääl (NBC, kell 20)

Neljapäev, 22. oktoober

Superpood (NBC, kell 20)

Kolmas presidendiväitlus (ABC, CBS, NBC, FOX, kell 21)

Pühapäev, 25. oktoober

* Tagasivõtmine (HBO, kell 21)

Teisipäev, 27. oktoober

Need oleme meie (NBC, kell 21)

Reedel, 30. oktoobril

Mandaloriaan (Disney +, 03.01)

Novembrini

Esmaspäev, 2. november

Hea arst (ABC, kell 22)

Neljapäev, 5. november

Noor Sheldon (CBS, kell 20)

* B positiivne (CBS, kell 8.30)

Ema (CBS, kell 21)

Laupäev, 7. november

2020 Rock and Rolli kuulsuste halli sisseelamise tseremoonia (HBO, kell 20)

Pühapäev, 8. november

NCIS: Los Angeles (CBS, kell 8.30)

NCIS: New Orleans (CBS, 21:30)

Kolmapäev, 11. november

* Sööja teejuht maailmas (Hulu, 03:01)

Chicago Med (NBC, kell 20)

Chicago tulekahju (NBC, kell 21)

S.W.A.T. (CBS, kell 21)

Chicago P.D. (NBC, kell 22)

Neljapäev, 12. november

Jaam 19 (ABC, 20.00)

Grey anatoomia (ABC, kell 21)

Seadus ja kord: SVU (NBC, kell 21)

Reedel, 13. novembril

Must nimekiri (NBC, kell 20)

Pühapäev, 15. november

Kroon (Netflix, 03:01)

* Reaganid (Showtime, 20.00)

E! Rahva Valiku Auhinnad (E!, 21.00)

Esmaspäev, 16. november

kust saab söödavaid lilli osta

Naabruskond (CBS, kell 20)

Bob Hearts Abishola (CBS, kell 8.30)

Kõik tõusevad (CBS, kell 21)

Teisipäev, 17. november

NCIS (CBS, kell 20)

* Suur taevas (ABC, kell 22)

Kolmapäev, 18. november

Eluks (ABC, kell 22)

* Kellegi maa (Hulu, 03:01)

Neljapäev, 19. november

Miljon väikest asja (ABC, kell 22)

Reedel, 20. novembril

* Loomad (Hulu, 03:01)

Pühapäev, 22. november

2020 Ameerika muusikaauhinnad (ABC, 20.00)

* Belushi (Showtime, kell 21)

Detsembrini

Pühapäev, 13. detsember

* Tiiger (HBO, kell 21)

See sisu imporditakse domeenilt {embed-name}. Võimalik, et leiate sama sisu muus vormingus või võite leida rohkem teavet nende veebisaidilt.
Seotud lood Vabakutseline kirjanik Larry Stansbury on vabakutseline kirjanik.Selle sisu on loonud ja hooldanud kolmas osapool ning see on imporditud sellele lehele, et aidata kasutajatel oma e-posti aadresse sisestada. Selle ja sarnase sisu kohta leiate lisateavet aadressilt piano.io Advertisement - jätkake lugemist allpool